0542 227 98 84
Para Birimi Seçimi

HAKKIMIZDA

"www.serencamkitabevi.com" Serencam Yayın Grubuna ait bir sanal mağazadır.

2012 yılında kurulan Serencam Yayınları, alanında hızlı büyüme gerçekleştiren sayılı yayıncı kuruluşlardan biridir. Kitap yayıncılığının alt yapı gereksinimlerini kısa sürede hazır hale getirip yenilenen ihtiyaçlara kolay ayak uydurmuştur. Anadolu'nun en büyük yayın firması olmaya aday bir yayınevidir.

2014 yılında firma bünyesinde Serencam Akademi, 2016'de ise Serencam Çocuk markasını faaliyete geçiren yayınevi, kısa süre sonra Kırmızı ve Siyah ile Dosto Yayınlarını da alt marka olarak hizmete sunmuştur. Edebiyat çevrelerinde beğeni toplayan Kitabist Dergisi, yine Serencam Yayınları bünyesinde yayınlanan bir kitap, edebiyat ve eleştiri dergisidir. 

Serencam Yayınları sivil toplum alanında da başarılı çalışmalar yürütmektedir. Yayınevi yöneticileri ve yazarlarının kurduğu Anadolu Yazarlar Derneği  çok sayıda etkinlik gerçekleştirmekte, edebiyat ve kültür alanında sivil topluma katkı sağlamaktadır. 

Herhangi bir siyasi veya ideolojik görüşü temsil etmeyen yayın anlayışında toplumu ve evrensel ahlak kurallarını rencide edecek, hakaret ve tezyif içeren içeriklere yer verilmemektedir.

Çocuk, edebiyat, kültür, kişisel gelişim, din, tarih vs. alanlarda yayınladığı 200'e yakın eseriyle yayın dünyasındaki büyük bir boşluğu doldurmaktadır. 

Günümüzün dijital dünyasında yerini almak için de "www.serencamkitabevi.com" e-ticaret sitesini kurarak, hem kendi hem farklı yayınevlerinin eserlerini okura ulaştırmayı amaçlamaktadır. Reel dünyada gösterdiği büyüme başarısını dijital dünyada da gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.


Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.